Asset Publisher Asset Publisher

Wystawa prac o Sejneńszczyźnie już otwarta!

W piątek 26 kwietnia o godzinie 11:00 odbyło się w Nadleśnictwie Głęboki Bród uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i otwarcie wystawy prac konkursowych, nadesłanych w ramach II Regionalnego konkursu pod hasłem „Sejneńszczyzna nasza Mała Ojczyzna w województwie podlaskim”.

Na ekspozycji zaprezentowane zostały prace plastyczne i literackie zgłoszone do konkursu zorganizowanego wspólnie przez Nadleśnictwo Głęboki Bród i Fundację KLUCZ. Wszystkie nadesłane prace w atrakcyjny sposób przekazały wiedzę na temat walorów krajobrazowych Sejneńszczyzny i występujących na jej obszarze gatunków chronionych roślin i zwierząt.

Wystawę otworzył Nadleśniczy Nadleśnictwa Głęboki Bród Grzegorz Myszczyński wraz z Panią Prezes Fundacji Klucz Jolantą Szyryńską. Po oficjalnym otwarciu ekspozycji, wszyscy laureaci zostali nagrodzeni.

Wystawę można zwiedzać indywidualnie w terminie do 8 maja. Przypominamy, że za wstęp do naszego leśnego ośrodka edukacyjnego nie są pobierane opłaty. Wszyscy chętni, którzy będą chcieli się do nas wybrać prosimy o wcześniejszy kontakt i umówienie się na dzień wizyty. Serdecznie zapraszamy!

Ośrodek Edukacji Leśnej „Zielona Klasa"
Gulbin 8
16-506 Giby
tel.: 691 197 197 – Joanna Hołubowicz