Lista aktualności Lista aktualności

Leśnicy z Głębokiego Brodu ukończyli Bieg Tygrysa

17 sierpnia odbył się na terenie poligonu Orzysz dziewiąty Bieg Tygrysa. Podobnie jak przy poprzednich edycjach jednym z głównych organizatorów było Nadleśnictwo Drygały.

Z przyjemnością informujemy, iż dwóch naszych kolegów leśników ukończyło w sobotę Bieg Tygrysa, jeden z najtrudniejszych biegów terenowych w Polsce. Bieg jest jedną z największych imprez sportowych w naszym kraju adresowanych do miłośników sportów ekstremalnych o głęboko militarnym charakterze. Praktycznie w całości rozgrywany jest on na terenie niedostępnego na co dzień poligonu Orzysz, a uczestnicy mają możliwość startu w jednej z czterech kategorii biegowych. Leśnicy z Nadleśnictwa Głęboki Bród ukończyli Zaprawę oraz Cross Poligonowy.

Więcej informacji o tym wydarzeniu uzyskać można stronach internetowych:
www.biegtygrysaorzysz.pl oraz www.facebook.com/biegtygrysaorzysz
Grzegorz Jasnoch – inżynier nadzoru – zajął trzydzieste piąte miejsce w kategorii Zaprawa (bieg indywidualny, dystans 12 km, 30 przeszkód naturalnych i sztucznych).

Wojciech Sztabiński – leśniczy – zajął siódme miejsce w kategorii Cross Poligonowy (bieg indywidualny, dystans 21 km z przeszkodami naturalnymi).

Kolegom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!